لباسیش – مدل لباس های شیک انتخاب رژ لب مناسب با پوست صورت (دسته بندی 9 رنگ پوست)

انتخاب رژ لب مناسب با پوست صورت (دسته بندی ۹ رنگ پوست)

انتخاب رژ لب مناسب با پوست صورت

انتخاب رژ لب مناسب با پوست زیبایی شما را دوچندان می کند پس با ما همراه باشد.

اگر پوست شما بیش از حد رنگ پریده است:
بهترین رنگ رژ لب مناسب با پوست شما سایه رنگ هایی به رنگ پوست است. شما می توانید به برق لب های هلویی و رنگ پوست فکر کنید.گاهی نیز می توانید برای تاثیر بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنید.

از رنگ شکلاتی تیره و سایه رنگ های شرابی بپرهیزید، این رنگ ها تضاد زیادی با پوست رنگ پریده شما دارند.
اگرپوست شما بسیار تیره است:

شما خوش شانس هستید و اکثر رنگ ها به چهره شما می آید ، برای تنوع نیز می توانید رنگ های قرمز و صورتی که از رنگ نارنجی حاصل می شوند و همچنین خود رنگ نارنجی استفاده کنید و برق لب نیز به کار ببرید.شما باید از رنگ های شیری و یا هر رنگی که به رنگ سفید شباهت پیدا می کند بپرهیزید.

اگر پوست شما تن رنگ زیتونی دارد:
اگر شما پوست زیتونی دارید(مانند اسپانیایی، ایتالیایی و یونانی ها) رنگ های زیادی به شما می آید ولی برای یک ظاهر خیره کننده می توانید از سایه رنگ های نارنجی که به قرمزی و صورتی متمایل اند استفاده کنید.

شما باید از رنگ بنفش اجتناب کنید ، چرا که ته رنگ زرد پوست شما را بیشتر نشان می دهد و سپس باید از رنگ قهوه ای بپرهیزید.
اگرپوست شما ته رنگ زرد دارد:
رنگ های قرمزی که از پایه رنگ آبی به دست می آید برای شما عالی است. سایه رنگ های گوشتی نیز همراه با برق لب برای پوست شما زیباست. همچنین می توانید سایه رنگ های برنز را نیز امتحان کنید.از بنفش دوری کنید چرا که شما را بیمار جلوه داده و در ضمن می تواند حتی دندان ها را نیز زرد نشان دهد.
اگر پوست شما ته رنگ صورتی دارد:
سایه رنگ های هلویی را برای یک ظاهر ملایم و نارنجی یا قرمز آجری را برای ظاهر کلاسیک می توانید امتحان کنید.از سایه رنگ های قرمزی که از پایه رنگ آبی به دست می آیند بپرهیزید چرا که با پوست شما همخوانی ندارد و برای شما زیبا نیست.
پوست مردمان آسیایی و شرقی:
احتمالا این افراد دارای لب های پر با سایه رنگ های طبیعی از قرمز و صورتی که از رنگ نارنجی پدید می آید هستند، بنابراین اگرشما در آن دسته قرار دارید می توانید با انواع رژ لب های که از ته رنگ های نارنجی هستند استفاده کنید.
پوست مردمان خاور میانه:
رژ لب هایی به رنگ پوست برای شما فوق العادست. به خصوص که احتمالا مژه های بلندی دارید و این مژه ها با رژ لب رنگ پوست تضاد خوبی دارد.

پوست مردمان امریکایی بومی:
پوست این دسته از رنگ های بسیار گرم است ، بنابراین رژ لب های مسی بسیار برای این دسته زیبا به شمار می رود.

پوستی به رنگ سرخ پوستان:
اکثر رنگ ها به شما می اید . نارنجی تقریبا رنگ خنثی است ، بنابراین از نارنجی و یا از سایه رنگ صورتی برای روز و از قرمز آجری برای شب استفاده کنید.

در آخر توانستید رژ لب مناسب با پوست خود را انتخاب کنید؟

persianvعضویت در گروه
اردیبهشت ۱۳م, ۱۳۹۲ | 2,856 |
شما در: لباسیش - مدل لباس های شیک > آرایش و زیبایی > توصیه آرایشی و زیبایی > انتخاب رژ لب مناسب با پوست صورت (دسته بندی ۹ رنگ پوست)
برچسب ها: , , , ,

توضیحاتی در باب نویسنده


بدون دیدگاه نوشته شده است! (نوشتن دیدگاه)

هنوز دیدگاهی داده نشده.

دیدگاه خود را به ما بگویید.